Ugrás a fő tartalomhoz
2026. augusztus 31. | Erika
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...
MUTATJUK, MI TÖRTÉNIK EGER ÚTJAIN A KÖVETKEZŐ NAPOKBAN
Az elmúlt fél évszázad legnagyobb...

Kulturális támogatás 2017. II. fé. döntések

Létrehozva: 2017. szeptember 20.  |  Utoljára frissítve: 2019. április 02. eger 

Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata Városimázs Bizottsága 74/2017.(IX. 18.) saját hatáskörben eljárva hozott döntése alapján


  Szervezet neve Pályázat célja Támogatás összege
1 Bartakovics Béla Kulturális Szövetség Irodalmi emlékest Tompa Mihály emlékére (tiszteletdíj, terembérlet, útiköltség) 70
2 Bródy Sándor Megyei és Városi Könyvtár Szó Istvánné Fülöp Dalma: Az Agria Vegyeskar története című kötet kiadása (nyomda költség) 250
3 Cantus Agriensis 47. Észak-magyarországi Fotóművészeti Szemle (nyomtatás, nyomdai anyagok, meghívó, terembérlet) 70
4 Cukorbetegek Egri Egyesülete Mézvirág Kórus fellépése Országos Diabétes Világnapon /Eger, Veszprém, Budapest/ (szállásköltség, buszköltség) 150
5 Dsida Jenő Baráti Kör – Egyesület Irodalmi műhely rendezvényei (előadói díjak, marketing költség) 110
6 Dobó Katica Nyugdíjas Szervezet Emlékműsor és kistérségi fesztivál Nagy Miklós tiszteletére (előadói díjak, postai költségek, dekorációs anyagok, terembérlet, hang és fénytechnika) 36
7 Egri Folt-Tündérek Kiállítás szervezés (terembérlet, anyag költség) 22
8 Egri Polónia Klub, Lengyel - Magyar Kulturális Egyesület Chopin zongora koncert (előadói díj) 0
9 Egri Szent György Nyugdíjas Rendőr Egyesület Doboruszkai kapcsolat kiépítése (buszköltség) 42
10 Eger Vára Baratinak Köre Egyesület Gárdonyi az I. Világháborúban - Gárdonyi Emlékülés (előadói díjak, marketing költség, díjazás) 74
11 ÉFOÉSZ Heves Megyei Közhasznú Egyesülete Tökjó Disco, Adventi kézműves foglakozás, karácsonyi ünnepség (előadói díjak, terembérlet, apró ajándékok, dekorációs anyagok) 82
12 Felnémetért Lokálpatrióta Egyesület Felnémeti Macok és Szüreti Fesztivál (sátrak bérleti díja, színpad, technika, elektromos hálózat kiépítésének költségei, hulladékgyűjtés és elszállítási díj) 0
13 Heves Megyei Honismereti Egyesület 1848-49 Forradalom és Szabadságharc vetélkedő (nyomda költség) 40
14 Heves Megyei Népművészeti Egyesület 35 éves jubileumi rendezvény (meghívók, emléklapok, ajándéktárgyak, virág, ebéd) 140
15 Hébé-Juventos Művészeti Egyesület Bagi István: Ma velem leszel verses kötet bemutató (előadói díj, moderátor, meghívó, plakát) 60
16 Hungari Dzebedzsi Kulturális Hagyományőrző és Sport Egyesület V. Élet a török hódoltságban konferencia (előadók útiköltségé, tiszteletdíj, marketing költségek, kisfilm készítése 0
17 Jármű Örökségeinket Őrző Egyesület Kiállítás Eger Ünnepén (üzemanyag költség, dekorációs költség, szállítási költség) 50
18 Kisdobos Környezetvédő és Kulturális Egyesület Felnémet Fényei program (előadói költségek, szállítási költségek, utazási költségek, anyag költség, marketing költség) 32
19 Magyar Speciális Művészeti Műhely Egyesület Galéria és műhely foglakozások (előadói díjak, anyag költség) 100
20 Magyar Vásár Kulturális Egyesület Vidám Vásári Advent gyerekeknek (előadói díjak, játékok bérlése) 45
21 Majorette Csoport Részvétel Sportválasztó Napon (marketing költség) 0
22 Majorette Csoport Egyesületi tagok részére szabadidős programok (anyag költség) 0
23 Nagycsaládosak Egri Egyesülete Bábszínház látogatás (belépők) 42
24 Nyugdíjasok Heves Megyei Szövetsége Nyugdíjasok Országos Színjátszó Fesztiváljának megrendezése (meghívó, plakát, dekorációs költség, szállás) 60
25 Part Egri Kulturális Ifjúsági és Környezetvédelmi Egyesület 10 év Eger könnyűzenei életében – Popméter (tiszteletdíj, nyomtatási költség, hang technika, grafikai szolgáltatás, installáció) 0
26 Szederinda Alapítvány 30 éves jubileumi gála (tiszteletdíj, színház bérlet) 0
27 Város A Város Alatt Kft. Időalagút - időgépben visszautazni a múltba, interaktív kalandpark (nyitó rendezvény, marketing költség, dekoráció) Érvénytelen
  Összesen:   1.475.000

 

Eger, 2017. szeptember 20.

 

dr. Palotai Zsuzsanna

irodavezető



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!