Ugrás a fő tartalomhoz
2026. augusztus 31. | Erika
JÖN A TANÉVKEZDÉS, ÉJJELI MUNKAVÉGZÉS IS VÁRHATÓ!
Több helyszínen is dolgoznak a 25. számú...
KÖZGYŰLÉS ELŐTT KÖSZÖNTÖTTÉK AZ EGRI BIRKÓZÓKAT
Az augusztusi egri városi közgyűlés...
CSILLAG NÉPSZERŰSÍTI IDÉN A BÁBSZÍNHÁZ MUNKÁJÁT
"A Csillagok évada" - ezt az elnevezést...
ÚTÉPÍTÉSI INFORMÁCIÓK
Ütemezetten halad a Magyar Közút...
KÖZLEMÉNY AZ EVSI HIVATALOS KOMMUNIKÁCIÓJÁRÓL
Tisztelt Partnereink! Tájékoztatjuk...
LAKOSSÁGI RIASZTÓ ESZKÖZÖK (SZIRÉNA) PRÓBÁJA
Egerben 2026. augusztus 31-én (hétfőn) a...
Szünetel a kegyeleti ügyintézés
Eger Megyei Jogú Város Polgármesteri...
Új ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Új ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Elhunyt Vizi Gyula
Életének 73. évében elhunyt Vizi Gyula,...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS)
A nagy forróság ellenére ütemterv...
KÉT PÁLYÁZAT ÉRKEZETT AZ EKVI IGAZGATÓI POSZTJÁRA
Lezárult az Egri Közszolgáltatások...
EGER A ZSEBÜNKBEN – ELKÉSZÜLT A VISITEGER APPLIKÁCIÓ
A tavaly decemberben elfogadott Kulturális...
HŐSÉGRIADÓ IDEJÉN IS NYITVATARTÓ OVIK, BÖLCSIK
Az Egri Bölcsődei és Óvodai Intézmény...
TAKARÉKOSKODÁS ÉS HŰSÖLÉS HŐSÉG IDEJÉN
A következő napokban ismét extrém...
VÁLTOZIK A KÖZJÓLÉTI CSOPORT ÜGYYFÉLFOGADÁSI RENDJE
Augusztusban változik a Jogi, Szervezési...
I. fokú vízkorlátozás Eger területén
Eger Megyei Jogú Város Polgármestere, a...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (AUGUSZTUS 3-TÓL)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
Szakszerűen halad az egri vár helyreállítása
Két évvel ezelőtt, 2024 őszén az (akkor...
SZÉPÜL A VÁROS: SÖVÉNYT VÁGNAK, VIRÁGÁGYÁS KÉSZÜL
Több helyszínen dolgoztak a héten a...
A LAJOSVÁROSBAN IS MEGKEZDŐDTEK A MUNKÁLATOK
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIRDETMÉNY Eger Településtervének elkészítéséről
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot Eger...
ÚTÉPÍTÉSI HÍRADÓ (július 20-tól)
Az elmúlt 50 év legnagyobb...
HIDETMÉNY BÍRÓSÁGI ÜLNÖK VÁLASZTÁSÁRÓL
Az Alaptörvény 27. cikkének (2)...
EGERBEN JÁRT A VIRÁGOS MAGYARORSZÁG ZSŰRIJE
Eger idén is nevezett a Virágos...
Ajánlatkérés - Természetjáró infrastruktúra
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - Közösségi tér az Érsekkertben
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
Ajánlatkérés - „Szociális városrehabilitáció
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata...
MEGNYÍLT A XXX. EGRI BOR ÜNNEPE!
Harminc év, számtalan emlék és egy...
MUTATJUK, MI TÖRTÉNIK EGER ÚTJAIN A KÖVETKEZŐ NAPOKBAN
Az elmúlt fél évszázad legnagyobb...

Választási, népszavazási hirdetmények 2019

Létrehozva: 2025. október 13.  |  Utoljára frissítve: 2025. október 21.


A népszavazás kezdeményezéséről, az európai polgári kezdeményezésről, valamint a népszavazási eljárásról szóló 2013. évi CCXXXVIII. törvény 37. §-a alapján Eger Megyei Jogú Város Helyi Választási Iroda vezetőjeként az alábbi helyi népszavazásra javasolt kérdést hozom nyilvánosságra:

 


„Egyetért-e Ön azzal, hogy az egri lakcímmel rendelkező gépjármű-tulajdonosok számára, a fizető-parkolóhelyek parkolási célú igénybevétele Egerben, napi legfeljebb egy óra időtartamra ingyenesen kerüljön biztosításra a jelen kérdésben megtartott népszavazást követő év január 1-jétől?"

 

A kérdés benyújtásának időpontja: 2019. március 13.
A szervező neve: Egységben a Városért Egyesület

 

Eger, 2019. március 14.

 

Dr. Kovács Luca
Eger Megyei Jogú Város Jegyzője
Helyi Választási Iroda Vezetője

 


 

 „Egyetért-e Ön azzal, hogy Eger Megyei Jogú Város közigazgatási határán belül 2020. január 1-jét követően elektronikai hulladékot feldolgozó üzem ne működhessen?"

 

A kérdés benyújtásának időpontja: 2019. április 17.


A szervező neve: Egységben a Városért Egyesület

 

Letölthető hirdetmény

 

Eger, 2019. április 18.

 

Dr. Kovács Luca
Eger Megyei Jogú Város Jegyzője
Helyi Választási Iroda Vezetője

 


 

„Egyetért-e Ön azzal, hogy az egri lakcímmel rendelkező személygépjármű-használó magánszemélyek számára az önkormányzati tulajdonban álló, egyben önkormányzati üzemeltetésű fizető-parkolóhelyek parkolási célú igénybevétele Egerben napi legfeljebb egy óra időtartamra ingyenesen kerüljön biztosításra 2021. január 1-jétől?"

 

A kérdés benyújtásának időpontja: 2019. április 17.


A szervező neve: Egységben a Városért Egyesület

 

Letölthető hirdetmény

 

Eger, 2019. április 18.

 

Dr. Kovács Luca
Eger Megyei Jogú Város Jegyzője
Helyi Választási Iroda Vezetője

 

 

Eger Megyei Jogú Város Helyi Választási Bizottság 2/2019. (V.16) számú határozata

1/2019. (IV.08) számú határozat

 

Eger Megyei Jogú Város Helyi Választási Iroda 3/2019. (IV.18) számú határozata

3/2019 (IV. 18.) határozat



< Vissza
Intézze ügyeit elektronikusan!